Ekozefir systemy


Ekozefir systemy

EkoBMS to wygoda i energooszczędność zamknięte w nowoczesnym systemie automatyki budynkowej. Integruje on wszystkie instalacje z branży HVAC i nie tylko... Nowoczesne technologie pozwoliły stworzyć rozwiązanie, w którym urządzenia komunikując się ze sobą zapewniają jak najbardziej wydajną i energooszczędną pracę budynku.

Dzięki połączeniu EkoBMS z chmurą Ekozefir Cloud użytkownik otrzymuje zdalny dostęp, opiekę serwisową oraz system zarządzania energią, który uczy się, analizuje i oblicza aby jeszcze bardziej zoptymalizować pracę urządzeń.

Użytkownik
Sterowanie z dowolnego miejsca
Historia zdarzeń w chmurze
Pełna lub automatyczna kontrola

 

Serwisant
Zdalna opieka serwisowa
Wgląd w historię zdarzeń

 

Producent
Zdalna opieka
Aktualizacje oprogramowania

 

Pogoda
Aktualne warunki atmosferyczne
Prognoza pogody na kolejne dni

 

Cloud
Zdalny dostęp dla użytkowników
Dane w chmurze

 

Zewnętrzne systemy
Wymiana informacji
Sterowanie zewnętrzne

 


Poznaj nasze urządzenia

Centrale wentylacyjne
Nowoczesne i intuicyjne urządzenia tworzone w myśl zasady technologia = ekologia. Dostarczają czyste i zdrowe powietrze dbając o komfort i wygodę użytkowników.

Kotły kondensacyjne
Rozwiązania zapewniające maksymalną oszczędność miejsca przy zachowaniu wysokiego komfortu ciepłej wody. Stworzone przez pioniera gazowej techniki kondensacyjnej.

Klimatyzatory
Urządzenia o najwyższej jakości stosowane w systemach klimatyzacji i chłodnictwie przemysłowym.

Pompy ciepła
Wysokowydajne pompy ciepła do ogrzewania, chłodzenia i przygotowania ciepłej wody użytkowej stworzone przez lidera technologicznego w Europie.

Chillery
Rewolucyjny agregat wody lodowej o mocy 25 kW. Potrójny wymiennik, sprężarka i niecałe 3kg czynnika chłodniczego zamknięte w kompaktowej obudowie.

Okapy
Przeznaczone do wychwytywania i odprowadzania zapachów kuchennych. Zastosowanie wysokowydajnych filtrów zapewnia bezpieczne działanie systemu wentylacji.

Miejsce na Twoje urządzenie
Zapraszamy do współpracy producentów