Producenci dla nauki


Stanowiska pomiarowe

... dla uczelni

Dajemy studentom możliwości poznania najnowszych technologii w dziedzinie wentylacji! Skupiając siły największych firm z branży wychodzimy naprzeciw uczelniom wyposażając je w zaawansowane stanowiska pomiarowe.

Studenci kierunków technicznych mają teraz niepowtarzalną okazję dotknięcia technologii na żywo i zapoznania się z zagadnieniami branży HVAC. Mogą oni analizować, badać, porównywać - a wszystko to dzięki współpracy najnowocześniejszych urządzeń firm ebmpapst, Heatex, Produal, Belimo oraz Ekozefir.

- rekuperator krzyżowy
- nominalna wydajność centrali w m3/h
- UP - pozycja pracy uniwersalna (stojąca lub naścienna, wszystkie króćce w górnej klapie), E - enegooszczędne wentylatory Radical

1.

Regulacja oporów instalacji / Ekozefir
2. Czujnik wilgotnosci i temperatury / Produal
3. Czujnik przepływu powietrza / Produal
4. Miernik mocy elektrycznej
5. Wymienne kasety filtracyjne / Ekozefir
6. Siłownik / Belimo
7. Wymienny wkład odzysku ciepła / Heatex
8a/8b. Wymienne płyty wentylatorowe, wywiew / nawiew / ebmpapst
 
 

Sterowniki stanowisk Ekozefir

Sterowanie standardowe aczkolwiek dające duże możliwości zarządzania funkcjami centrali. Naścienny sterownik wyposażony jest w wyświetlacz tekstowy, mikroprocesor, oraz czujniki umożliwiające dokładne sterowanie parametrami central Ekozefir.

Digital-E to sterownik naścienny z większym wyświetlaczem, większą liczbą czujników i jeszcze większymi możliwościami sterowania. To wszystko przy zachowaniu maksymalnej przejrzystości obsługi.

Sterownik, który sprawia, że życie staje się proste i przyjemne. Dzięki modułowi internetowemu i aplikacji przeznaczonej na tablet, smartfona lub stronę www użytkownicy mogą w pełni zdalnie zarządzać pracą centrali z każdego miejsca z dostępem do Internetu.

Tu już jesteśmy,

a kiedy będziemy u Was?

Zapraszamy do współpracy:
dlanauki@ekozefir.pl
tel. (52) 321 24 53