Sterowniki central wentylacyjnych

Ekozefir Mobile

Ekozefir Mobile jest zaawansowanym sterownikiem umożliwiającym sterowanie pracą centrali poprzez stronę WWW, lub urządzenia mobilne. Intuicyjne sterowanie zapewnia przejrzysty interfejs wzbogacony o kolorowy schemat pracy centrali z temperaturami i najważniejszymi ustawieniami na jednym czytelnym ekranie.

Ekotouch / Ekotouch +

Ekotouch jest zaawansowanym sterownikiem grupowym. Posiada szereg funkcji, które umożliwiają płynną i przejrzystą obsługę. Prosty, dotykowy interfejs pozwala na sterowanie klimatem Twojego domu. Ekotouch pozwala na sterowanie 4 centralami jednocześnie, natomiast Ekotouch+ nawet 8.

Digital E/O

Sterownik Ekozefir Digital występuje w dwóch wersjach: Digital-E - sterownik do central nawiewno - wywiewnych z wymiennikiem krzyżowym lub przeciwprądowym oraz Digital-O sterownik do central z wymiennikiem obrotowym. Dzięki lepszemu mikroprocesorowi i większej liczbie czujników realizuje w sposób automatyczny bardziej zaawansowane funkcje centrali.

Standard

Sterownik Ekozefir Standard jest podstawowym sterownikiem do central wentylacyjnych Ekozefir wyposażonym w wyświetlacz tekstowy. Mikroprocesor wraz z cyfrowymi czujnikami temperatury umożliwia dokładne sterowanie funkcjami centrali.

Mini-Max

Sterownik Mini-Max występuje w centralkach Ekozefir Mini-Max. Proste i skuteczne sterowanie umożliwia płynną regulację wydajności centrali poprzez zadajnik wbudowany lub opcjonalnie - pokojowy umieszczony np. w salonie.